Marketing Manager

Closed job
no avatar
WiWi
Employer
106 deals
Job category:
Seo and social media
Expected budget:

Negotiable

Published:
Valid until:

Job description

Potrzebujemy osoby, która zajęłaby się kompleksowym marketingiem naszych dwóch marek, WiWi oraz Pozycjonusz. Osoby, która ma nieszablonowe pomysły, która umie stworzyć i konsekwentnie realizować opracowaną strategię, która na koniec potrafi wyciągnąć wnioski z przeprowadzonych działań.

Wymagania:

Minimum rok doświadczenia na podobnym stanowisku

Doświadczenie w zarządzaniu kampaniami marketingowymi dla branży digital

Umiejętność samodzielnego działania i podejmowania decyzji

Dobra znajomość narzędzi marketingowych Google/Facebook

Bardzo dobra znajomość narzędzi analitycznych

Lekkie pióro

Obowiązki:

Stworzenie strategii marketingowych w Social Media (Facebook, LinkedIn, Instagram, Behance, Dribbble)

Tworzenie angażujących treści na firmowe blogi

Aktualizacja treści na stronach internetowych firmy (nowa oferta/portfolio/case study)

Rozbudowa naszych stron internetowych (tylko część merytoryczna, techniczna po stronie działu IT oraz Design)

Analiza prowadzonych kampanii Google Ads oraz SEO w narzędziach analitycznych Google

Analiza prowadzonych kampanii Facebook

Tworzenie landing page (tylko część merytoryczna, techniczna po stronie działu IT oraz Design)