Kreatywny redaktor treści / Copywriter do sklepu internetowego - zlecenia stałe, praca zdalna

Closed job
HomusPL
HomusPL
Employer
Published:
Valid until:

Job description

Firma Center-Plus z siedzibą w Warszawie zajmująca się sprzedażą akcesoriów łazienkowych poszukuje osoby na stanowisko: Copywriter / redaktor tekstów

Obowiązki:

- kreatywne tworzenie tekstów na stronę sklepu internetowego do zakładki BLOG

- pisanie tekstów pod SEO – głównie tematyka wyposażenia łazienki

- stosowanie zasad pozycjonowania, wyszukiwanie najlepszych słów kluczowych oraz używanie ich w tekście

Wymagania:

- doświadczenie w pisaniu tekstów nakierowanych na pozycjonowanie stron

- lekkie pióro

- umiejętność korzystania z narzędzi do wyszukiwania słów kluczowych itp.

- mile widziane zainteresowanie branżą wyposażenia i designu domowego

Praca polega na kreatywnym pisaniu tekstów o tematyce wyposażenia łazienki do zakładki Blog na stronie firmowego sklepu internetowego. Minimum jeden post tygodniowo. Każdy wpis powinien zawierać min. 3000 znaków ze spacjami). Jest to oferta pracy zdalnej, zatem szukamy kandydatów z całej Polski.

CO OFERUJEMY WZAMIAN:

· Pracę zdalną w dogodnych godzinach

· Możliwość zdobycia cennego doświadczenia oraz poszerzenia portfolio

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie zgłoszenia oraz o wysłanie swoich przykładowych publikacji.

Number of characters:

Type and number of texts:

- Wpisy blogowe o tematyce wyposażenia łazienki itp. (każdy wpis minimum 3000 znaków ze spacjami) - Profesjonalne, unikalne opisy produktów (ok. 1000 znaków ze spacjami) - Opisy kategorii sklepu internetowego (głównie tematyka akcesoriów łazienkowych)