Copywriting oraz tworzenie contentu na blogi i w mediach społecznościowych

Closed job
no avatar
Justyna
Employer
Job category:
Seo and social media
Expected budget:

Negotiable

Published:
Valid until:

Job description

Oczekiwania:

❖ Praktyczna znajomość LinkedIn, Instagram, Facebook, WordPress, YoastSEO i możliwości w poszczególnych mediach społecznościowych.

❖ Praktyczna znajomość Canvy. Umiejętność tworzenia szablonów postów, rolek, stories, prezentacji.

❖ Umiejętność tworzenia angażujących treści: wpisów na blogi, postów tematycznych, reklamowych, o wydarzeniach, relacji z wydarzeń, prezentacji.

❖ Znajomość trendów w social mediach, grafice.

❖ Gotowość do stałej i dynamicznej współpracy. Terminowość. Umiejętność pracy pod presją czasu.

❖ Umiejętność tworzenia ofert, prezentacji, e-booków, oraz znajomość angielskiego lub hiszpańskiego będzie dodatkowym autem.

❖ Dyspozycyjność około 15-20 godzin tygodniowo.

Zadania:

❖ Research (poszukiwanie trendów, informacji do postów, obserwacja działań konkurencji) i przygotowanie strategii komunikacji i ofert dla klientów.

❖ Tworzenie treści do postów (copywriting) – wraz z emoji, hashtagami, oznaczeniami, linkami itd.

❖ Przygotowywanie wytycznych dla grafika (tzw. brief – dokładny opis co i gdzie ma się znaleźć na grafice, video, gif-ie) lub samodzielne przygotowywanie grafik, zdjęć i relacji na stories.

❖ Tworzenie prezentacji (np. strategia lub przetarg) i współpraca z influencerami (research, ustalenie zasad współpracy, spisanie umowy, rozliczenie za wykonaną pracę

❖ Przygotowywanie i modyfikowanie harmonogramów postów (HootSuite, własne narzędzia).

Korzyści:

❖ Stała współpraca w świetnej i inspirującej atmosferze dla świetnych klientów.

❖ Wynagrodzenie adekwatne do jakości współpracy oraz premie satysfakcji.

❖Terminowe rozliczenie: useme.com

❖ Duże możliwości poszerzania umiejętności (dostęp do wysokiej jakości szkoleń).

Wyślij swoje portfolio i ofertę wraz ze stawką godzinową.

Subject matter/industry:

Architektura, Budownictwo, Agencje reklamowe.